Полезные советы

0 голосов


Простий варіант - на двох плечах Накиньте одяг на спину. Перекиньте рукави через плечі та вільним вузлом зв'яжіть спереду.

Тонкий трикотаж можна з'єднати подвійним вузлом, одяг із товстого полотна краще зав'язувати на один вузол. Цей варіант універсальний, він підходить для всіх – і чоловікові, і жінці.- Узнать что такое как укоротить рукава не обрезая .

Кофта, зав'язана на одному плечі Трохи оригінальний, проте не менш хороший та зручний спосіб носіння кофти – накинути її на одне плече, зав'язавши рукави вузлом на іншому плечі.

Цей варіант має такі плюси: при тонкому трикотажі виріб виглядатиме елегантно і трохи необережно, що додасть образу якийсь шик. Одяг з легких і об'ємних ниток зробить ваш вуличний вихід затишним і теплим, одночасно послуживши вам як модний і необхідний аксесуар – шарф або снуда.

Необхідно звертати власну увагу, важкий товстий трикотаж подібним чином носити не рекомендується. Накинувши на груди Зараз часто можна помітити симпатичних модних людей із трохи оригінально та незвичайно накинутими кофтами. Увага привертає спосіб зав'язування рукавів – один перекинутий через плече, а другий пропущений пахвою іншої руки, подібним чином, вузол виявляється зав'язаним приблизно в середині грудей.

Цей варіант носіння кофти також однаково чудовий для чоловіків та жінок. Незвичайні способи Не обмежуйтесь перерахованими ідеями.

Вони не обмежують ваших можливостей. Хочете знати, як ще можна зав'язати кофту на плечах? Ми вам підкажемо кілька цікавих та креативних варіантів, особливо сучасних для дівчат та молодих жінок.

Необхідно звертати власну увагу: значно краще запропоновані варіанти виглядатимуть з еластичним трикотажем без високого коміра, наприклад, з пуловером з тонких ниток. Перший варіант

Накиньте кофту на спину стандартним способом, пропустіть обидва рукави пахвами і зав'яжіть їх м'яким вузлом ззаду на шиї. Розправте складочки на рукавах.

Одна хвилина - і симпатичне болеро вже надіте на вас. Ще один варіант Надягніть пуловер на кшталт топу, не просовуючи руки в рукави.

 

спросил 23 Ноя от udicoj (120 баллов) в категории Web

Ваш ответ

Отображаемое имя (по желанию):
Конфиденциальность: Ваш электронный адрес будет использоваться только для отправки уведомлений.
Анти-спам проверка:
Чтобы избежать проверки в будущем, пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.
...